שירותי תפעול פנסיה

החל מפברואר 2018 יכנסו לתוקף תקנות חדשות בנושא תשלומים ודיווחים לחברות הביטוח השונות בגין מוצרים פנסיונים שונים.
המדינה קבעה שיש חובה לדווח באופן דיגיטלי על ידי קובץ מתאים שיופק על ידי המעסיק, אשר מפרט בו להיכן יועברו הכספים של העובדים.
הדרך הבטוחה והיעילה ביותר הינה דרך המסלקה הפנסיונית,אשר נותנת מענה לדרכים לדיווח שהמדינה דורשת;עלות המסלקה הינה 1 ₪ + מע"מ בגין כל עובד, בנוסף ישנה עלות נוספת למתפעל הפנסיה.
חשבות שכר ופנסיה

תפעול פנסיות עבור עובדים ודיווח ובקרה מול חברות הביטוח ע"פ החוק החדש, בנוסף לכל השירותים החשבונאים לעסקים.

 השירות שאנו נותנים כלשכת שכר ותפעול פנסיה

  • חשבות שכר - במשרדנו ישנם חשבי שכר בכירים מטעם לשכת רואי החשבון בישראל,אשר עובדים בצמוד לחוק וזמינים לכל שאלה ,אנו לא מספקים תשובות לשאלות משפטיות בדיני עבודה ,אך נותנים מענה איכותי לשאלות חוקיות בדיני עבודה. אנו לא עורכי דין , אך נפנה במידת הצורך לאיש מקצוע. ,תחום השכר בישראל נוטה לאבד מחשיבותו ומקצועיותו כשנותנים למנהל חשבונות לערוך תלושים ללא ידע מקצועי מקיף ,הדבר גורם לחוסר נוחות מצד העובדים ולעיתים גם לעזיבת עבודה .אנו נדאג לחישוב מקצועי המגן עלייך כמעסיק ומצד שני דואג לזכויות העובד שלך.
  • תפעול פנסיה – במידה ואנו מחשבים את תלוש השכר ,אנו ניצור את הקובץ הדרוש על פי התקנות החדשות שנקבעו בחוק, במידה ואנו לא מחשבים את השכר ,אנו נקבל מחשב השכר את הקובץ ונדווח אותו באמצעות המסלקה הפנסיונית לגופים המוסדיים השונים.
  • טיפול ובקרות – ביקורת שהכספים שייכו כנדרש ושלא הועברו למקומות אחרים ,או אשר לא משויכים כלל כפי שקורה המון פעמיים כיום לפני התקנות החדשות והדיווח הדיגיטלי,לציין כי זאת עבודה הדורשת אחריות רבה.
  • טפסים ודיווחים – לאחר סיום העסקה של העובד יש לדווח לגוף המוסדי על עזיבת עבודה ולדרוש ממנו את סכום כספי הפיצויים שנצברו בקופה האישית של העובד לצורך הכנת טופס 161.,אנו נדווח ונשלח את הטפסים הנדרשים לגופים המוסדיים. בנוסף נדאג לדאוג לטפסים לצורך ביקורת רו"ח לדוח הכספי בסוף שנת המס .(במרץ בכול שנה החברות מחויבות להעביר את הדוחות השנתיים למעסיקים ולמבוטחים בקופה . 
  • סליקה באמצעות מס"ב – מעסיק שיבחר להעביר את הכספים על ידי מס"ב יוכל לעשות זאת ואנו נדאג לכל ההליך מול המסלקה הפנסיונית ומס"ב.
מסלולי שירות ועליות
מסלול Silver

 תפעול פנסיה

העברת קובץ הדיווח על ידי המסלקה הפנסיונית.
(לא כולל תשלום נוסף עבור המסלקה הפנסיונית בעלות של 1 ₪ פלוס מע"מ.)

 טיפול ובקרות והפקת מסמכים
עבודה מול הגופים המוסדיים וטיפול באיזונים החוזרים עד לשיוך מוחלט של הכספים בפוליסה.


 אפשרות לשירות מס"ב

(ישירות מול המסלקה הפנסיונית)


מסלול Gold

 תפעול פנסיה

העברת קובץ הדיווח על ידי המסלקה הפנסיונית.
(לא כולל תשלום נוסף עבור המסלקה הפנסיונית בעלות של 1 ₪ פלוס מע"מ.)

 טיפול ובקרות והפקת מסמכים
עבודה מול הגופים המוסדיים וטיפול באיזונים החוזרים עד לשיוך מוחלט של הכספים בפוליסה.


 אפשרות לשירות מס"ב

(ישירות מול המסלקה הפנסיונית)

 חשבות שכר

הפקת תלושים + הפקת קובץ מתאים
לחברות הביטוח.
העברת דיווחים למחלקת הנהלת חשבונות/רו"ח, פקודת שכר + דיווחים לביטוח לאומי.
למה כדאי לך המעסיק לרכוש את השירות שלנו?
  • התמודדות עם עולם ריבוי הסוכנים ומוצרי הפנסיה השונים – אנו נעמוד בדרישות שבהם כל עובד יוכל וחייב לבחור את הפנסיה והסוכן שהוא רוצה בעולם שלכל עובד יש מוצר אחר וסוכן אחר המשימה הופכת קשה למעסיק אנו ניתן פתרון ונוריד מהמעסיק את ההתעסקות מול סוכני הביטוח השונים ,על המעסיק תהיה ההתעסקות הראשונית של פתיחת הפוליסה של העובד אנו נהיה הגורם המתווך בין המעסיק לסוכן הביטוח.
  • סוכן הביטוח  - סוכן הביטוח מאז הרפורמה במשק בנושא הפנסיה הפסיק לתת שירותים אלו למעסיקים והחל לדרוש כספים עבור התפעול הפנסיוני. סוכנים רבים אינם מעוניינים לבצע את השירות מכיוון שהם אינם רוצים להתעסק בנושא, אלא ייעודם המקצועי הוא שיווק מוצרים פנסיונים ולא תפעול פנסיה.
  • הכול במקום אחד – אנו לשכת שכר ומתמחה בנושא דיני העבודה בישראל , אנו נערוך תלוש שכר לעובדים ונכין את הקובץ ללא צורך בחשבות שכר חיצונית , כל המידע הדרוש לתפעול הפנסיה נמצא בידנו ,אנו עובדים עם שירות המסלקה הפנסיונית אשר מאושרת כגוף מאושר מטעם אגף שוק ההון.
 
אחריות מקצועית
אנו לשכת השירות אחראית לכל הנושא של הדיווח להעברת כספי המעסיק לגופים המוסדיים.
לוודא כי אכן הכספים יושבים ולדאוג לשקט הנפשי שלך בתור מעסיק בעולם סוציאלי כבד למעסיקים רבים במשק.
כספים שלא ישויכו בעקבות חוסר בטפסים מטעם המעסיק או בגלל מידע כוזב שהעביר סוכן הביטוח המשווק את המוצר הפנסיונית לא יהיה באחריותנו.
כל פגיעה בכיסוי ביטוחי של העובד ,אינו בתחום אחריותנו כלל .
אנו לשכת שירות תפעול פנסיה בלבד,אנו לא בעלי רישיון סוכני ביטוח!.
לציין כי האחריות היא של המעסיק ושל העובד עצמו לוודא שהכספים שהועברו עבורו יושבים בהתאם. לציין כי הגופים המוסדיים שולחים לדואר ביתנו מכתבים על הפסקת תשלומים ולכן האחריות היא של המעסיק ושל העובד עצמו. 
לפרטים נוספים על שירותי חשבות ופנסיות לעובדים "הכל כלול"
שלחו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם חץ למטה
פתיחת תיק: עוסק פטור, עוסק מורשה, חברה בע"מ


עיצוב אתרים
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק