חשבות שכר


חשבות שכר היא מקצוע המסתעף מהנהלת חשבונות מקצועית, והיא נדרשת לחברות ועסקים על מנת לתפקד באופן יעיל ומקצועי מבחינה פיננסית, וכן על מנת לעמוד בקריטריוני רשויות המיסוי והחוק. אחד מהתחומים המסועפים ביותר בהנהלת חשבונות הוא חשבות השכר, ענף המטפל בניהול חשבונות העסק, ודואג לשכר וזכויות העובדים. גם לחברה המעסיקה רואי חשבון או מנהלי חשבונות, חיוני שיתווסף חשב שכר אחד או שניים, וזאת משום שמטבע הדברים בעל העסק אינו יכול לעקוב מקרוב אחרי שכרו של כל אחד מן העובדים. חשב השכר הוא בעל המקצוע הרשמי בחברה שיכול לסייע לבעל העסק לוודא שכל אחד מן העובדים מקבל את הזכויות המגיעות לו על פי החוק.מהם תפקידיו של חשב השכר?


בין העיסוקים העיקריים של חשבי השכר ניתן למנות את עיבוד תלושי המשכורת לעובדי החברה, והפקתם בהתאם לחוזה העבודה שנחתם מראש בינם לבין המעסיקים. תפקידו העיקרי של חשב השכר לא מסתכם אך ורק בחישוב שעות העבודה של העובד והשכר המגיע לו, אלא דורש חישוב כולל של תנאי העובד, והניכויים שמגיעים ממנו לרשויות: מס הכנסה, ביטוח לאומי וכיו"ב. בעת הכנת תלוש השכר של העובד מובאים בחשבון כל נתונים אלו ע"י חשב השכר, ומרוכזים בתלוש המשכורת באופן מסודר.
שילוב שירותי חשבות שכר בחברה יבטיחו שהעסק יפעל  כנדרש בחוק, ולא תהיה חשיפה  לתביעות מצד רשות המיסים משרד הכלכלה או מצידם של עובדים.

למידע נוסף על שירותי המשרד, פנו אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם.חשבות שכר
פתיחת תיק: עוסק פטור, עוסק מורשה, חברה בע"מ


עיצוב אתרים
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק